Kortikoidní nářez potřetí...

21. červenec 2016 | 16.31 |

...a naposledy.

A možná právě proto, že naposledy, bylo mi dáno užít si to od začátku do konce. usmev

Začlo to tím, že dneska měla službu nehezká, nesympatická (a navíc neskutečně nešikovná) sestra, která mi zaječela do xichtu: "Musíte si počkáááát!!", zabouchla mi před nosem a nechala mě kysnout na chodbě hodinu. Když se konečně uvolila vzít mě do ordinace, další půlhodinu si připravovala gázičky a desinfekčičky a kanylky a jehličky, trvalo jí to, až k zešílení, hlavně nezapomněla mít důležitý kecy, jak to, že nemám zprávu (protože mi ji doktorka nevytiskla, že jo; proč taky, jdu tam třikrát, dá mi pak jednu za všechny návštěvy).

Konečně přistoupila k akci a - začal jí padat hřebínek. Absolutně nebyla schopná najít mi žílu. Já už rozbodaná jak jehelníček a kanyla furt nezavedená. Sestra se snažila zachovat si nějakou profesionální hrdost: "No to víte, po těch kortikoidech není snadný se do těch žil dostat, ony tuhnou.".

Po dvou dávkách, že jo. A taky mám zrohovatělou kůži a abscesy, žejo. A taky jsem asi úplně blbá, že ti tohle sežeru. Jenže já ti to nesežeru, krasavice inteligentní! Kolem šla jiná sestra, i hezky jsem ji poprosila, jestli to nechce zkusit... Pic pic, kanyla seděla na první dobrou. Měla jsem sto chutí na tamtu nánu vypláznout jazyk! Ale budiž mi ke cti, že jsem se udržela. vetsi_usmev

No a po vykapání infuze jsem se zvedla, že jdu. Na autobus jsem to měla jen tak tak. Sestra Nešika se začala důležitě nafukovat a bublat jako žába, ale doktorka už mě zná a ví, že bych jí zdrhla tak jako tak, takže jen utrousila: "Paní pospíchá na autobus, ona by se jinak nedostala domů." a fofrem vydala zprávu. Žába nešika splaskla a já fofrem zmizla.

Asi až moc fofrem, takže dneska se dostavil kortikoidní supertrip. smich Ono to bylo možná i tím, že povzbuzena včerejším zlepšením stavu jsem se vyklidnila, vyspala (celých PĚT hodin v kuse!), tudíž jsem byla připravena si to náležitě užít. Klasika - rozšířený zorničky, klepačka, pot... Motala jsem se, až mi byla ulice malá a lidi na mě dost podezíravě zírali. smich Dotřepala jsem se na první autobus, dotřepala jsem se na druhý autobus, u nás ve vsi už jsem z něj málem vypadla a domů se plazila skoro po čtyřech. Samozřejmě - všechny monitorovací kamery milé, postarší sousedky zrovna měly důležitou práci na předzahrádkách, takže moje pověst alkoholičky neutrpěla. smich

Doma jsem něco snědla, na chvilku zavřela oko a je mi líp, jen jsem neskutečně utahaná. Dneska mi to fakt dalo zabrat.

ALE! Nohy, ani ruce nebrní, kolena nebolí. V uších nezvoní. Hlava mě bolí tak přiměřeně té jedové zátěži. usmev

A dostala jsem nepřekonatelnou chuť na poctivou, kuřecí polévku, se spoustou zeleniny, krup, vloček, krupičného kapání, libečku... *SLINT*!!!

Jdu na to. usmev

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Kortikoidní nářez potřetí... dark®pismenkuje.cz 21. 07. 2016 - 17:53
RE(2x): Kortikoidní nářez potřetí... lentilka 21. 07. 2016 - 18:02
RE: Kortikoidní nářez potřetí... amelie00 25. 07. 2016 - 22:28
RE(2x): Kortikoidní nářez potřetí... lentilka 26. 07. 2016 - 16:18
RE: Kortikoidní nářez potřetí... sargo®pise.cz 28. 07. 2016 - 22:31
RE(2x): Kortikoidní nářez potřetí... lentilka 29. 07. 2016 - 06:05