Klaudie

4. listopad 2015 | 09.35 |

   

Včera jsme si užily seznamovací párty. 

Někdy dopoledne se stalo tohle. Ale protože v práci nemám přístup k rádiu, nevěděla jsem nic. A vlítla do toho s plnou parádou...

V 15:20 jsem zmizela z Rudné a radovala se, že budu dřív doma. Když od pracoviště vypálím v půl čtvrté, bývám tak ve čtyři, ve čtyři a pět minut doma. 

Jen pro lehkou představu:

  • Rudná - exit 5
  • Loděnice - exit 10
  • Beroun - exit 14
  • Beroun centrum - exit 18
  • Králův dvůr - exit 22 (tam sjíždím a vydávám se k nám, do hor)

klau

16:35, někde před Brdama...

Jeli jsme rychlostí kilometr za hodinu. Možná tak 500 metrů za hodinu. A víc se stálo. Řidiči vystupovali, procházeli se, kouřili...

klau2

16:55 kdesi před Loděnicemi

Mezi Rudnou a Loděnicemi je Vráž u Berouna. Na takovém hezkém kopečku. Za běžného provozu ho jezdím na čtyřku, abych se udržela někde kolem stovky a Klaudie na mě nehučela. Bylo celkem náročné ho drtit na jedničku, kór když to moc neumím. mrk

klau3

17:27 zamčená mezi truckerama...

To nebylo úplně příjemné. A navíc padla tma a já netušila, jak daleko jsem od nejbližšího sjezdu.

klau4

17:30, o kousíček jsme se posunuli...

Ale aspoň už sem to poznala, jsme kousek před čtrnáctým sjezdem.

Chvíli před šestou jsme stáli před osmnáctkou, tak osm set metrů, možná kilometr. Truckeři kolem mě pozhasínali, povypínali krabičky a zapsali si povinnou pauzu. To mě vyděsilo. Opatrně jsem se protáhla do odstavného pruhu a na blikačky a na dvojku se proplížila až ke sjezdu.

Berounem jsem se táhla taky jak smrad, ale to se dalo čekat. V hezké, pomalu jedoucí koloně až do Zdic. Tam jsem vypadla z hlavního tahu a hurá k nám, do hor. Domů jsem dorazila něco po půl sedmé, ale dorazila. Ten chudák trucker už se domů nikdy nevrátí...

Jen Klaudince to nějak nesedlo.

Dneska ráno nastartuju, jako že odvezu Mrňu do školy a budu pokračovat do práce. Volantem nešlo skoro hnout a pořád mi svítila baterka. "Nejde dobíjení", napadlo mě okamžitě.

Co teď? Tak už jsme byly na cestě, i dopravila jsem Lou ke vzdělání a volala Kukymu. Řekl mi, ať dojedu na pilu, že se na to podívá. Volala jsem i do práce a vzala si den dovolené, protože mě teď poslali na výpomoc na Zdiby. Což je p*del kdesi u Mělníka. Jezdíme dva a vyjíždíme v půl osmé služebním autem z Rudné. A kdo ví, kdy bych se dostala na Rudnou... A i kdyby jel místo mě někdo jiný, stejně bych byla dneska v práci tak leda pro ozdobu, protože uniformu, razítko a jiné nezbytnosti mám ve Zdibech.

Takže Astra je teď na pile na nabíječce, já se dopravila domů Corsou (TÍMHLE jsem FAKT jezdila?? JAK jsem to mohla zvládat?? Jó, na lepší si člověk zvykne snadno a rychle. vetsi_usmev).

Automechanik je na cestě.

Možnosti jsou dvě - baterka (kolem dvou tisíc, vyřešeno hned) nebo alternátor (kolem pěti tisíc, prý asi týden...) - tedy dle telefonické konzultace.

Tak držte palce, ať je to ta rychlejší a levnější varianta problému. usmev

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Klaudie mi-lada 04. 11. 2015 - 20:01
RE(2x): Klaudie lentilka 04. 11. 2015 - 20:06
RE: Klaudie hablina®pise.cz 04. 11. 2015 - 21:27
RE: Klaudie lentilka 15. 11. 2015 - 00:48