Velikonoce

7. duben 2015 | 21.29 |

                             

V sobotu tradiční dětský den na Ranči. 

vel

Opičí dráha, pletení pomlázek, střelba z luku, ze vzduchovky, malování vajíček...

vel2

... šicí stroj... smich

vel3

... a oblíbení koníci. 

Nakonec ještě dětská diskotéka. Slečna tam být nechtěla, já už byla zmrzlá jak drozd, Tornádo Lou chtěla zůstat. Tak jsme ji tam nechaly s tím, že až to skončí, dorazí domů (je to asi sedm set metrů mrk).  Před šestou večer byla spořádaně doma. usmev

V neděli Kuky pozval na oběd kolegu z práce. Byla jsem ráda. Ten pán není z Čech, je tu na práci, aby zajistil rodinu. A vzhledem k současné situaci se teď bojí jet domů - už by se sem nemusel dostat. A jako katolíkovi by mu zrovna o největších křesťanských svátcích nebylo samotnému úplně nejlíp. A... no prostě byla jsem ráda, že pozvání neodmítl. 

Po obědě (naprosto přežraná smich) drahá polovička odpadla a my s holkama jsme vzaly Tess na procházku. Šly jsme standardně na Lejškov, naši obvyklou trasu. Bunkr, kam si pánové jezdí hrát na vojáčky, vytěžený vápencový lom(íček) a po asfaltce kolem Ranče domů. Přes pole už se jít nedá, je oseto. Letos pšenice, hurá! Žádná řepka, dvakrát hurá! 

Holky kdesi lítaly s Tessou, já si užívala chvilku klidu. 

vel5

vel4

Můj oblíbený výhled, který mě vždycky spolehlivě vezme za srdce. Je tady krásně. 

Pondělí a vesnice sobě. usmev

vel6

vel7

Po loňsku, kdy jsem někdy večer zoufale psala vedoucímu a škemrala o dovolenou na úterý, jsem z toho měla dost obavy. smich Ale dopadlo to dobře. Ráno jsem do sebe nacpala dvě lžičky sádla a odhodlaně vyrazila. A nenechala se ukecat na panáka u každého domu - na rozdíl od Kukyho, ale ten má asi o padesát kilo víc, než já a pracovitější játra. A ještě v neděli večer jsem moudře připravila výtečný vývar z kachních drůbků. mrk Takže dneska  jsem byla schopna usednutí za volant a odjetí do práce. 

Jo, letošní Velikonoce byly moc hezké. 

vel8

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Velikonoce sargo®pise.cz 07. 04. 2015 - 22:47
RE(2x): Velikonoce lentilka 07. 04. 2015 - 23:32
RE: Velikonoce mi-lada 08. 04. 2015 - 07:39