Proč

7. září 2012 | 21.11 |

 Proč tohle všechno. Protože bagr. A víte, proč se bagr nevejde do okapu?

Předložím vám tu doslovný přepis sms komunikace mezi bio a mnou. Nebaví mne heslovat a nebaví mne hlídat si, co napíšu. A komu se to nelíbí, ať si prd... políbí, že. vetsi_usmev

Začalo to Batolečninou operací. Průběh jsem zde popsala s odstupem mnoha hodin, takže to možná vyznělo trošku jako selanka. V reálu to bylo fucking hell..(výstižnější výraz jsem doposud nepotkala). 

Pan MIndrák Pupek Světa (v reálu má po otci bulharské příjmení. Nemám tolik drzosti, abych ho tu uvedla. V reálu je jich v republice asi pět.. Dle gůglu.):

9. 8. 14:06: Ahoj, zítra dorazím kolem 21,20, dál už normálně liché víkendy. Díky,

PMPS 9. 8. 20:53: No-netrvám na tom, abys odpovídala obratem, ale čekat marně 6,5 hodiny už je kapánek moc...

 Lentilka, 9. 8., 20:59: Nemám na starosti jenom tebe. Celý den jsem byla s Batolečnou ve špitálu, to je trochu důležitější. A když na to přijde - víkendy jsou moje dobrá vůle. Oficiálně máš lichou sobotu 10 - 18 a chtěl jsi to tak ty. Tak se laskavě uklidni. 

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Tady by to zasloužilo vysvětlující vsuvku. Rozešla jsem se s ním, když bylo Slečně 20 měsíců. Opatrovnictví, neboli soudní úpravu práv a poměrů vůči nezletilé jsem dělala až skoro rok na to. Soudkyně byla rozumná, zohlednila věk nezletilé a styk otce s dítětem stanovila na lichou sobotu 10 - 18 hodin. Otec souhlasil. Další úpravu práv atd. jsem žádala u soudu až po třech letech (obvyklá soudní praxe), Slečně bylo šest, já byla na rizikáči s Batolečnou. Já navrhovala, ať si ji PMPS bere na celé víkendy. Je to její tatínek, ať si s ním zachová vztah, nechtěla jsem jí udělat to, co moje matka mně. ALE!!! Kdybyste viděli, co pán u soudu předvedl... Já byla těhotná, hormonálně rozhozená, ale i soudkyně z něj nepokrytě blila. Jak tam skučel, že mu v práci změnili turnusy a že neví, jak bude dělat a že neví, jak bude mít volno a čas na dceru.. Hlavně tam mával hypotékou a jak nemá, čudáček, penízky...

Když soudkyně dozvracela, přidala mi na aloších a nechala mu tu lichou sobotu 10 - 18. A neuplynuly ani tři týdny a Pan Mindrák Pupek Světa si chtěl holku brát na celé víkendy. Tak proč ne. Jezdila a jezdí k němu na celé víkendy. Ale je to jen moje dobrá vůle. mrk

_____________________________________________________________________________________________________________________

Zpět k sms.

Lentilka: Nemám na starosti jenom tebe a tak dále. :-)

Pan Mindrák, 9. 8., 21:03: Je mi tě líto, jsi chudák.

L., 9. 8., 21:10: Jo, já jsem chudák. Tak to jo. :D :D

Druhý den měla Slečna odjet s tatínkem, ale osypala se (Batolečna měla pláňata tři týdny před tím, takže inkubační doba jak z učebnice). 

Jééééééžiš.... To už je dlooouhýýýý... Článek přes půl monitoru já osobně už nečtu. smich Takže...!!

to be continued...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Proč newold®blbne.cz 09. 09. 2012 - 10:58