Den Země

26. duben 2008 | 11.34 |
› 

26.04.2008 13:04 - Výlety a jiné úlety.... - trvalý odkaz

Den Země

Minulou sobotu, devatenáctého dubna, pořádala malešická spalovna den otevřených dveří ke dni Země. 

Součástí byla prohlídka provozu, doprovodný program a jako hlavní host skupina Maxim Turbulenc. Tato je v současné době nejoblíbenější kapelou mé dcery.

Neprozřetelně jsem tuto informaci pustila doma, takže bylo jasné, že tam musíme jít. Akce začínala v deset dopoledne. Dorazili jsme tam na jedenáctou a bylo nám řečeno, že vstupenky na prohlídku spalovny už jsou vyprodané... Organizačně výborně zajištěno.
Nevadí. Půjdeme alespoň na ty Maxíky.

Začalo pršet a lilo a lilo. Maxíci měli vystupovat ve dvanáct, řekli jsme si, že vydržíme. Ale než jsme se dočkali, byli jsme promočeni skrz na skrz. Bundy by se daly ždímat...

Zatím jsme si prohlédli popelářské vozy.
spalovna1

spalovna2
parta hic...

Nakonec jsme se dočkali vrcholného bodu programu.

spalovna3

Nevím, nakolik tuhle skupinu znáte, ale já - díky malé - už docela dost. Slečna byla unešená, zpívala a tancovala a musím se přiznat, že já taky.

spalovna4
při pohledu na jejich krásná těla mě napadlo, že by se k nim má drahá polovička mohla přidat. Skvěle by zapadl.

Maxíci vystupovali asi čtyřicet minut. Když skončili, prohlásili, že budou podepisovat fotky. Na to jsme si museli počkat, přestože už z nás doslova teklo. Jenže jsme čekali jinde, takže jsme to prošvihli.
Pak jsem viděla, jak už se s kufříky přesunují k bráně. No jo, no. Ale jak říkala moje prababička: "Lepší drzé čelo, než poplužní dvůr!".

spalovna5
Moudrá to žena....

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře