Chvála borůvek

26. duben 2008 | 11.25 |
› 

26.04.2008 12:34 - Domácí historky - trvalý odkaz

Chvála borůvek

Jak bonbon díky borůvkám ke chlapovi přišel
Když jsem v květnu 2004 vyrazila dveře s biologickým, bylo slečně dvacet měsíců. Následně jsme spolu byly rok a půl samy a já na tuhle životní etapu moc ráda vzpomínám. Navzdory sýčkování biologického, jak to nemůžu zvládnout, jsem zvládala naprosto všechno, finančně, časově i organizačně, byla jsem na sebe neuvěřitelně hrdá a po čtyřech letech psychického teroru jsem opět našla sebevědomí.

Rok na to, o prázdninách, jsme se s malou vydaly na dovolenou. Vybrala jsem si jednu vesničku v Jižních Čechách, našla tam pokojík, který nám majitel pronajal za dvanáct stovek na týden a vyrazili jsme. Opět jsem poslouchala řeči typu: "To nikdy nemůžeš zvládnout!". Ovšem to je pro mě jak rudý hadr pro býka. Nemůžu, jo?! To UVIDÍME!!

I vyrazili jsme. Představte si to: mám něco maličko přes metr a půl, na zádech obrovský batoh s věcmi na týden včetně granulí pro psy a plen pro malou, na něm přivázaný batůžek s doklady, penězmi a jídlem na cestu, u pasu na vodítku dva psy a u boku nesu ani ne tříleté děcko... Ale zvládly jsme to a ten týden jsme si užily. Mimo jiné jsme také chodily do lesa na borůvky (ano, už se dostávám k tomu podstatnému!).

Po návratu do Prahy jdeme nakupovat a procházíme tržnicí. Dva stánky s borůvkami vedle sebe. Malá samozřejmě chtěla koupit. U jednoho stánku prodával kluk, který se mi líbil, ale měl tam moc velkou frontu. Tak jsme šly k tomu druhému... Prodavač se na mě usmál, pak na malou - a bylo. Začaly jsme tam chodit skoro denně, jen tak na kus řeči, malá se vždycky nacpala (zadarmo) borůvek, div nepukla.

Po týdnu se mě zeptal, kde máme tatínka. Vysvětlila jsem mu to. Po dalších třech dnech mi řekl, že se asi zamiloval a jestli má šanci. Řekla jsem jednoznačné NE! Všech chlapů mám plný zuby a žádnýho nechci ani vidět!! Ale bylo mi s ním celkem hezky, tak jsme se scházeli dál, ovšem jen jako kamarádi. A v listopadu u nás jednou přespal, a ráno už jsme nebyli kamarádi... :-)

Už jsme spolu dva a půl roku a čekáme miminko. A to jen díky borůvkám.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře