Tentokrát o naivitě...

7. prosinec 2007 | 10.24 |
› 

07.12.2007 10:24 - Bonbónovy úvahy - trvalý odkaz

Tentokrát o naivitě...


Fotografování a kecy...

To co se líbí jednomu, nemusí padnout do oka druhému. Poučky, příručky, povídání o světle, stínu, kompozici, kýči, hm to je sice všechno hezké, ale základem je nacvakat tisíce shotu a pak je dlouze po nocích rozebírat, hledat chyby, atd. Praxe, praxe, zkouset a zkouset, fotit a fotit. Už jsem psal x krať, že přepal může být chybou, ale i záměrem. Různým úpravám např. já fandím, jiní ne. Netvrdím rovněž, že je hřích své fotografie prodávat. Pro mnohe to muze byt motivace! Fotoservery vam mohou vybudovat solidni image, neco naucit, tak jako prihrat dobreho partnera jez zaplati...jak tedy na to?
autor: Point*/Varner/admin

Kdybys byl tak dobrý charakter, jako si myslíš, že jsi fotograf...

Pokud něco proti někomu mám, řeknu mu to. Pouze slaboši a ubožáci dělají mrtvého brouka i na přímou otázku...
Zrušil jsi mi přístup i registraci... Neberu ti to, jsou to tvoje stránky, ale byly to moje fotky a moje články, tak bys mi alespoň mohl dát vědět, že to mažeš a proč...

To bude asi ta Amerika, země neomezených možností a zku*vených charakterů, že...

A k té naivitě - svoji jsem myslela, samozřejmě. Věřím, že každý je dobrý, milý a přátelský, ke každému s touhle vírou přistupuju a beru ho tak. Ovšem jen do té doby, než mě přesvědčí o tom, že bych mu zas tolik věřit neměla... Nebo radši vůbec. A pak už nevěřím, nikdy. Ztracená důvěra se těžko získává zpátky, někdy to nejde vůbec. Platí pro všechny vztahy... Alespoň u mne!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře