Jak bonbón k blogu přišel

18. listopad 2007 | 21.18 |
› 

18.11.2007 21:18 - Bonbónovy úvahy - trvalý odkaz

Jak bonbón k blogu přišel

myšleno jako poděkování

Internet máme doma asi rok, dřív jsem s ním nijak moc do styku nepřišla, v práci připojení nemáme a doma nebylo na čem se připojit. Pak se přihodily nějaké penízky, tak se vyhodily za notes v akci.

Ze začátku jsem byla jak Alenka v říši divů. Nejdřív profil na seznamu, na centru, na atlasu, chatování s kdekým, přítel byl taky jak utrženej ze řetězu, ovšem pohyboval se v oblasti pornostránek, takže zavlekl spoustu virů, které jsem mu zpočátku s obtížemi, posléze zkušeněji, systematicky a s chutí vyvražďovala.

Pak mě jeden kamarád navedl na peprnet, možná jste o něm slyšeli, pravidelně se umisťuje v anketě o nejhorší web roku. Pokud neznáte, zkuste 
TADY.
Nejdřív jsem se tam nevyznala, je to docela složité. Ale zjara jsem byla dva měsíce na neschopence, celkem jsem se tam zorientovala. Tam si můžete psát články, vkládat fotky, diskutovat s ostatními, celkem to tam šlo, až do prázdnin. O prázdninách tam došlo k nějakým bojůvkám a já odtamtud znechucena odešla. Vzhledem k tomu, že v té době mě ten virtuální svět dost bral, odcházela jsem skoro s brekem...

Ozval se mi člověk, kterého jsem tam potkala, že si zakládá vlastní web a jestli se nechci přidat. Zkusila jsem to. Ještě dnes se tam  občas stavím, ale už tam ani nepíšu, on to má nastaveno tak, že když chcete něco uveřejnit, musíte počkat na schválení adminem, u fotek zrovna tak, pak vám to třeba upraví, takže výsledný efekt je jiný, než jste původně chtěli... Neříkám nic, je to jeho web.

A tam jsem se potkala s Bedou nebo - jak mu říkáte vy - Lebedou. Posléze se tam nepohodli s adminem, důvod neznám a je mi fuk. Chodila jsem si k Bedovi číst, jeho články hltám jedním dechem - životní zkušenosti tak nádherně podané... Jednou jsem si postěžovala a druhý den už jsem měla tento blog.

Sice si nepřál, aby každý věděl, jak to tu vzniklo, ale já cítím potřebu vyjádřit vděčnost, prostě poděkovat.

Nebýt tebe, nepíšu, nezveřejňuju fotky, neumím si změnit barvu, velikost rámečku, vložit odkaz... Všechno, co umím, umím jen díky tobě.

Děkuju.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře